11In1 Beauty Multifonksiyonel Cilt Bakım Cihazı-Güzellik Ekipmanı

11In1 Beauty Multifonksiyon Güzellik Ekipmanı – Cilt Bakım Cihazları

Multifonksiyon Güzellik Ekipmanının Özellikleri

 1. Ultrasonik,
 2. Yüksek Frekans,
 3. Galvanik,
 4. Buhar,
 5. Büyüteç Lambası,
 6. Vakum,
 7. Sprey,
 8. Göğüs Bakımı,
 9. Siyah Nokta Kaldırma,
 10. Yüz Fırçası,
 11. Ahşap Lamba.

Net Ağırlığı : 25.5 Kg.

GÜZELLİK EKİPMANININ FONKSİYONLARI

1. ULTRASONIC
A. Trombüs yumuşatmak ve kırmızı yüz ortadan kaldırmak.
Ultrasonik uygular; Kan dolaşımını aktive etmek için uygun merhemle kombine edilmiş nabız terapisini uygular, kırmızı yüzü yok etmek için deforme olmuş kılcal damarları düzeltir.
B. Akne izlerini çıkarın.
Ultrasonik cilde nüfuz edebilir. Kurumuş kanı ciltten eritebilir ve kan dolaşımını ve metabolizmasını güçlendirerek lekelerin daha hızlı kaybolmasını sağlar. Her gün sivilce kremi ile kullanılmalıdır. Bir tedavi için on kez.
C. Cilt pigmenti anormalliğini ortadan kaldırır.
Geleneksel Çin tıbbı ve C Vitamini ile yapılan yüz kremi ile birleştirmek, kesinlikle etkilidir ve tamamen yok olur. Üç kez sonra etkili olmaya başlar ve 10-40 kez sonra cilt pigmenti anormalliği ortadan kaldırır.
D. Cilt pigmentini çözün ve cilt altı noktalarını temizleyin.
Ultrasonik pigment hücrelerinin hücre içi zarına zarar verebilir. Pigmentlerin oluşmasını, çözünmesini ve metabolizma ile birlikte kaybolmasını önleyebilir. 2 uygulama arasında yedi gün arayla, bir tedavi için on kez.
E. Kırışıklıkları azaltın, kan stazunu kaldırın ve yüz kaldırın.
Ultrasonik masaj cilt altı hücrelerin hücre zarını ayarlayabilir ve küçük kırışıklık, kan staz ve topaklar yok olur. Kılcal kan dolaşımını ve metabolizmasını güçlendirir.
F. Göz torbaları ve koyu halkalar ortadan kaldırmak.
Ultrasonik masaj kan dolaşımını ve lenf dolaşımını teşvik edebilir; termal etkisi ile birlikte, aynı zamanda, yağ eritebilir, emilimini hızlandırabilir ve göz torbaları ve koyu halkaları ortadan kaldırabilir, aşırı su ve yağ, yayabilir. Lütfen her bir göz tobası için 5 dakika boyunca cilt dokusuna hafifçe masaj yapın. Göz topuna nişan almayın.
2. GALVANİK
Pozitif ve negatif yükler arasında karşılıklı çekim ilkesini uygulamak, ekipman gözeneklerin kirlerini, çökelmiş pigment ve makyajların metalik iyonu yol açabilir. Ayrıca, beslenme ve ilaç yol açabilir.
3. DERMABRASYON
Mekanik mesaj uygulamak, vücudun kir ve corneum tamamen kaldırabilirsiniz. Ayrıca masaj yaparak, müşteriyi ferahlatıcı hissettirir ve daha sonra kozmetoloji için hazırlık yapar.
4. SPOT SÖKME
Bilgisayar sistemi tarafından üretilen yüksek frekanslı akımı kullanarak çiller, yaşlılık lekeleri, düz nevüsleri vb. Ortadan kaldırabilir. Kanama ve ağrı olmadan etkili ve güvenlidir, yan etkisi yoktur.
5. YÜKSEK FREKANS ELEKTROTERAPİSİ
A. Özel ultraviyole ışınları ile ışınlanan bu cihaz bakterileri öldürebilir, aralıklı cilt yaralarının iyileşmesini hızlandırabilir.
B. Yüz bölgesini, sivilceleri temizleyin ve lekeleri tedavi edin.
6. VAKUM VE PÜSKÜRTME
A. Siyah nokta, yağ ve kiri pipetle temizleyerek cildi temizleyin.
B. Püskürtücü ile cilde eşit miktarda losyon, beslenme ve solüsyon püskürtün.
7. MEME BAKIMI
Vakum teorisi kullanılarak, cihaz frekans modülasyonludur. Düzenli ritim, meme dokusunu yenileme, güzelleştirici ve göğüsleri şekillendirme yoluyla meme doku hücrelerine girmek için yağ granül ve sıvıyı arttırır. Vakum basıncı ayrıca cildin kısmi kan dolaşımını hızlandırabilir, yağ granül ve besinlerin emilimini hızlandırabilir ve meme dokularının metabolizma ihtiyacını tamamen karşılayabilir.
8. MAGNIFYING LAMBA
Bu lamba, cildi UV ile büyütmek ve incelemek için kullanılır. İnsan cildinin ince değişikliklerini inceleyebilir ve derhal tedavi ve bakım ile cildin pürüzsüz ve esnek olmasını sağlar.
9. WOODS LAMBA
Bu lamba yüksek ışık dairesel boru ve yeni devreye alma devresi ile donatılmıştır. Gücü açın ve hemen yanar. Abajur, dışarıdan gelen ışıkların girişimlerine karşı koyabilmekte ve işlemi daha profesyonel ve anlaşılır hale getirmektedir. Ayrıca cildi incelemek ve analiz etmek için kullanılabilir ve böylece cildin parlaklık ve elastikiyeti yeniden kazanmasına yardımcı olarak problemli cildi bakım ve tedavi eder.
10. MIST SPRAYER
A. Bu ekipman süper ince gövdeye, yepyeni bir tasarıma, esnek püskürtücü rockerına ve kırılmaz ısıya dayanıklı şişelere sahiptir. Isıtma tüpünün çalışma süresi bilgisayar çipi ile ayarlanır. Çok işlevli güzellik ekipmanları harika bir atılım.
B. İyonlaştırıcı buhar, kan dolaşımını hızlandıran ve nemi tamamlayan zengin reaktif gazlar içerir. Cildin üzerindeki bakterileri öldürmede, temizleyen ve besleyen ciltte çok etkilidir.
C. Uygun ilaçlarla koordine ederek, sivilce ve donuk noktaların, telanjiyektazinin ve enflamasyonun tedavi edilmesine yardımcı olabilir. Ayrıca cildi beyazlatır ve besler.
D. Süper yoğun, kokusuz, tatsız, uçucu olmayan, ısıya dayanıklı ve kapasitif olan son sarsılmaz şişeler ile donatılmıştır.
E. İç mekan havasını farklı etkilere sahip uçucu yağ ile iyileştirmek için uçucu yağ için eşsiz oluklarla donatılmıştır.

11In1 Beauty Multifonksiyonel Cilt Bakım Cihazı-Güzellik Ekipmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

T.C MEB ÖZEL ELİT ESTETİSYENLİK VE MASAJ KURSU