MİSYON

Kursiyerlerimizin kendi kabiliyet ve düzeylerinde öğrenmelerini sağlamak, çağdaş bilgi, beceri,  tutum ve davranışlar kazandırarak kendilerine güvenen, geleceğin teknolojik ihtiyaçlarına uyum sağlayan  sosyal bireyler olarak yetişmelerini sağlamak .

Biz kursiyerlerimizin ve çalışanlarımızın her zaman ve her yerde yeter düzeyde iletişim kurma becerisini gösterebilen,  sağlıklı ve mantıklı çözümler üretebilen ve kullanan, 21. Yüzyılın değişen şartlarına ayak uydurabilecek ekip çalışmasına inanmış, ülke çıkarlarını her şeyin üstünde tutan , başarıyı daima ekip çalışmasında gören, bir sonraki eğitime kendisini hazırlamış kursiyerler için üstün nitelikli personelin geliştirilmesi asıl işimizi oluşturmaktadır. Yüksek kalite ve standart ile verdiği eğitimlerle kursiyerlerini ufku geniş, teknoloji ile barışık Meslek Uzmanları olarak iş hayatına hazırlayarak, ulusal ve uluslararası iş gücünden beklenen yeterlilikler kazandırmaktır.

Sektörün yeniliklerini ve gelişmesini yakından takip ederek, doğru kabul bilgiyi kursiyerlerine sunmaktadır.

Kursiyerlerimize çalışma hayatlarında yardımcı olabilecek çeşitli iş tecrübeleri ve bilgiler içeren genel bir danışmanlık hizmeti vermektir. Ayrıca her açıdan destek vermeye çalışan akademik kadrosu ile psikolojik olarak onlara sıcak bir aile ortamı sağlamaktır.

Çözüm ortaklığı içinde olduğumuz kurumlar ile iş birliği yaparak öğrencilerimizin istihdam edilmesini sağlamaktadır.

T.C MEB ÖZEL ELİT ESTETİSYENLİK VE MASAJ KURSU