Hakkımızda

HAKKIMIZDA

ELİT AKADEMİ verdiği eğitimlerle sektörde tartışmasız lider konumunda marka olmuştur. Her zaman ilklerin öncülüğünü yapmış bir kurum olarak, yeniliklerin yakından takipçisi olup eğitimlerine her geçen gün yenisini eklemiş ve kalitesine kalite katarak Güzellik Kursu / Estetisyenlik, Masaj alanlarında yüzlerce kursiyer mezun etmiş ve birçok öğrenci halen kurslara devam etmektedir.

Eğitimlerimiz titiz bir şekilde M.E.B. müfredatına bağlı kalmak kaydıyla alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmış olup, donanımlı ve kendine güvenen birer uzmanın bilmesi gereken tüm konuları kapsamaktadır.
Ayrıca öğrencileri geliştirmek amacıyla bu derslerin yanı sıra, birçok estetik uygulamaları zaman zaman eğitim semineri olarak kursiyerlere sunmakta ve kursiyerleri ufku geniş, teknoloji ile barışık uzmanlar olarak iş hayatına hazırlamaktadır.

Tecrübeli ve uzman hocaların eşliğinde sağlanan eğitimlerin sonunda kursiyerlerimize, uzun vadeli planlarla istihdam sağlayan kurumumuz diğer taraftan isteyen birçok Güzellik salonu, Klinik, Hastane ve SPA merkezlerinin profesyonel uzman ihtiyaçlarını karşılayarak beklentilerine cevap vermektedir. Her yıl sonunda bir yıl içinde mezun olmuş tüm öğrencilerine bir sertifika töreni hazırlayıp özel bir kep giyme töreni ile onları ödüllendiriyor ayrıca çeşitli aktiviteler ve tanışma toplantıları düzenleyerek kursiyerlerine sosyal açıdan geliştirmeye çalışmaktadır.

Elit Akademi kursiyerlerine çalışma hayatlarında yardımcı olabileceğine inandığı çeşitli iş tecrübeleri ve bilgiler içeren genel bir seminer ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Kursiyerlerine her açıdan destek vermeye çalışan hocalar ayrıca psikolojik olarak onlara sıcak bir aile ortamı sunmakla birlikte eğitim sonunda öğrencilerine iş istihdamı sağlamaktadır. Çünkü yetiştirdiği öğrencilerine ve eğitimlerine güvenmekle birlikte, mesleki eğitim alanında markalaşmış ismi ile işletmecilerin öğrencilerimizi mezun olduklarında tereddütsüz şekilde işe alınmalarının önünü açmaktadır.

Ayrıca iş yeri açmak isteyen öğrencilerimize fizibilite, iş yeri kurma, cihazlar, ürünler, iş güvenliği, salon açma işlemleri konusunda da ücretsiz danışmanlık yaparak, isteyen her öğrencimizin tecrübelerimizden faydalanmasını sağlamaktayız.

T.C MEB ÖZEL ELİT ESTETİSYENLİK VE MASAJ KURSU