Belge ve Sertifikalar

T.C. ÖZEL ELİT ESTETİSYENLİK KURSU ULUSLARARASI AKREDİTASYON İLE BELGELENDİ

T.C. ÖZEL ELİT ESTETİSYENLİK KURSU Milli Eğitim Bakanlığının denetim ve disiplini altında, plan ve programları Talim ve Terbiye Kurulu’nca onaylanmış,5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu’na göre Meslek Edindirme Kurs lisansına sahiptir.

T.C. ÖZEL ELİT ESTETİSYENLİK KURSU ISO 9001 gerekliliklerine uygun olarak (uzmanlık alanlarına yönelik sertifikalı eğitim programlarının organizasyonu ) kapsamı ile Uluslararası Akreditasyon Formu IAF (International Accreditation Forum ) bağlı akreditasyon kuruluşu tarafından belgelendirilmiştir.

T.C. ÖZEL ELİT ESTETİSYENLİK KURSU olarak eğitimlerimizdeki  standardı yükseltmek kapsamında ‘Cardcert Management Systems’ standarda ilişkin genel şartlara uyumluluğundan dolayı Cardcert uluslararası akreditasyon tarafından belgelendirilmiştir.

Katılımcılarımıza sertifikalı eğitim programlarımızın sonunda resmi eğitim belgelerimizle birlikte CARDCERT / EUROPASSCARDUluslararası Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı da (CardcertİnternationalCertificate Diploma AccreditationCard) verilecek olup, Cardcert ile  tarafımızdan edindiğiniz tüm eğitim belgelerinizi tek kartla tüm dünyada izlenebilirliğini ‘’çevrimiçi (on-line)’’ sağlayarak, Cardcert akreditasyon uluslararası belgelendirme kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanınızda taşıyarak kullanabileceksiniz.

T.C MEB ÖZEL ELİT ESTETİSYENLİK VE MASAJ KURSU