Kirpik Lifting Hizmeti

Popüler uygulamalardan biri haline gelen kirpik lifting uygulaması, daha etkileyici kirpiklere doğal şekilde sahip olmak isteyenlerin sıklıkla başvurduğu yöntemdir. Kirpik liftingkirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak da bilinmektedir.

Kirpik lifting, kirpiklerin daha doğal, uzun ve kıvrık görünmesini sağlamak amacıyla yapılan, kirpikleri kaldırmak ve daha göz alıcı bir ifade kazanmak adına uygulanan ve giderek daha çok tercih edilen bir uygulamadır.

Kirpik Lifting Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta sağlıktır. Solüsyonlar ile yapılan işlemde göz içine temasın engellenmesi gerekmektedir. Göz hassas bir bölge olduğundan hijyen kurallarına uyulması son derece önemlidir. Kirpik uygulamasını gerçekleştirecek olan kişinin alanında uzaman olması gerekmektedir. Kirpik lifting uygulamasından önce kirpiklerin işleme uygun bir şekilde hazırlanması gerekmektedir.

Kirpik Liftingin Avantajları Nelerdir?

Kirpik lifting uygulaması, kendi kirpiklerinizin en güzel şekilde görünmesini sağlar. Eklenti olmadan, makyaja ihtiyaç duymadan doğal halinizle hızlıca hazırlanmanıza yardımcı olur. Uygulama sonrası işlem 2 ila 3 ay arasında kalıcılık sağlamaktadır. Bu pratik ve rahat işlemi sizler de tercih edebilirsiniz.

T.C MEB ÖZEL ELİT ESTETİSYENLİK VE MASAJ KURSU